Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Zuma Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Zuma Oyunları
  Zuma Oyunları Hakkında

  Zuma Oyunları

  Bilgisayar oyunları arasında klasik oyunların başında zuma oyunları gelmektedir. Bu oyunlar inteet dünyasının yaygınlaşmasından itibaren milyonlarca kişinin beğenisini kazanan bu oyun şimdilerde de popülerliğini korumaktadır. Bu oyunu dünyada popüler olmasının sebeplerinden birisi de şudur. Bu oyun ilk olarak yapılan inteet oyunlarının başında gelir. Ayrıca bu oyun sürükleyici hikâyesi ile birlikte birçok kişinin de beğenisini kazanmaktadır. Bu oyun hem büyüklere de hem de küçüklere hitap eden bir oyundur. Bu oyun özellikle büyüklere hitap etmesinin sebebi bölüm geçtikçe zorlaşmasıdır. 3 yaşından itibaren bütün yaş gruplarının oynayabileceği bir oyun olan bu oyun popülerliğini de buradan almaktadır.

  Özellikle orta yaş grubunun severek oynadığı bir oyun olan bu oyunda topları birleştirmek esastır. Bu oyunun temel amacı gruplar halinde gelen birçok topu üçlü gruplar halinde bir araya getirmektir. Bu oyunda amaç arka arkaya gelen renkli topları en az üçlü gruplar halinde vurarak tüm topları bitirmeyi amaçladığınız bu oyunda eğer topları vaktinde vurmazsanız tapınak bekçisi ağzını açarak bir hakkınızı alıyor. Ayrıca bu oyun tapınakta geçtiği için ayrıca oyunda mistik bir havada bulunmaktadır. Bu oyunda birçok bölüm kendi içersinde de bölümlere ayrılmakta böylece sürükleyici bir hal almaktadır. Şunu da belirtmek gerekir ki, bu harika oyunun başka versiyonları da bulunmaktadır. Bu oyun bu kadar popüler olmasından dolayı birçok zuma oyunlarının versiyonu bulunmaktadır. Bu versiyonlar bu oyunu temel alarak farklı isimlerde çıkmış ancak temel anlayış olarak zuma oyunlarını esas almaktadır. Bu oyunla beraber bu kadar popüler olmasının sebebi ilk çıkan inteet oyunlarından olmasıdır. Ve bu oyunun popüler olması ve insanlar tarafında fazlasıyla rağbet görmesidir.Ayrıca bu oyunların tercih edilmesinin sebebi sürükleyici olmasının yanında zorlukla beraber kolaylığının da bir arada olmasıdır.

  Şunu da belirtelim ki, bu oyunlarda hız ve zekânın bir arada olması bu oyunu ayrıcalıklı kılmaktadır. Bu oyunun temelde birçok çeşidi vardır. Deluxe ve revenge gibi çeşitleri bulunmasının yanında bu oyuna benzerde bir çok çeşidi bulunmaktadır. Zuma oyunları çeşitleri şunlardır. Şampiyon, zombi, renkli top, samuray, kurabiye, karınca, domuz, fil, elmas, yengeç, rengârenk, panda, zor, kanguru, ayı, yılan, Japon gibi zuma oyunları da bulunmaktadır. Bu oyunlar farklı desenler de farklı versiyonlarda bulunmasının yanında aynı temel prensipte oyunlardır. Bu oyunlar ile beraber hem çocuklarınızın el çabukluğunu geliştirebilir hem de zekâlarının gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bu oyunlar ile beraber çocuğunuzun yeteneklerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, bu oyuna beraberce ve grupça oynayabilir, arkadaşlar arasında hoşça vakit geçirebilir ve çeşitli iddialara girerek aranızdaki rekabeti arttırabilirsiniz. Bu sebeple bu oyuna arama motorlarından ulaşabilir ve inteet tarayıcınızla bu oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.mavioyunlar.com