Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Zombi Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Zombi Oyunları
  Zombi Oyunları Hakkında

  Zombi Oyunları

  Zombiler, genellikle korku, aksiyon ve bilimkurgu filmlerinin vazgeçilmez unsurları olmaktadır. İnsanların onlarla mücadelesi ve kurtulma çabası çoğu korku filmine ilham vermektedir. İzleyiciler de zombilerin yer aldığı filmleri soluksuz izlemektedir. O kadar korkulduğu halde insanların zombilere olan merakı ve ilgisi kendini sanal oyunlarda da göstermiştir. Bu anlamda oyun üreticileri zombi oyunları üretmiştir. Her biri birbirinden ilginç ve ürpertici olan bu zombi oyunları oyun severlerin ilgisine sunulmuştur. Oyun meraklıları zombi oyunlarında zombilerle mücadele etmekte ve onları yok etmeye çalışmaktadır.Zombi oyunlarında silahınız Mouse ve klavyedeki ilgili tuşlardır.

  Genellikle de bu tuşlar w,a,s,d ve yön tuşlarıdır. Bu anlamda oyun üreticilerinin hayalinizin sınırlarını zorlayacak derecede çeşitli ve yaratıcı zombi oyunları oyun severlerden yoğun ilgi görmektedir.Öeğin bir oyunda zombilerin saldırısı trende gerçekleşmekte ve son derece hızlı giden trende zombileri öldürmeye çalışmanız istenmektedir.Zombi oyunları arasında en ilgi çekicisi ise bir barda zombilerin saldırısına uğrayan barmenin mücadelesidir. Bu oyunda bölüm aralarında kazandığınız puanlarla alışveriş yapıp, enerji depolayabilir, barmeni oyunun sonuna kadar götürebilirsiniz.Erkekler futbolu çok sever de zombiler sevmez mi? Oyun üreticileri zombi oyunları arasına futbolcu zombiyi de dahil etmiştir. Futbol tutkunu erkeklerin oynamaktan büyük keyif alacakları bu oyunda zombi kaleye gol atmaya çalışmaktadır. Siz de ona bu oyunda Mouse ile yardım etmelisiniz. Oyuna ilginçlik katan bir unsur da oyunda top yerine kurukafa kullanılmasıdır.Zombilerin tüm şehri sardığı bir diğer oyunda şehri kurtarmak sizin parmaklarınız ucundadır. Mouse ve klavye tuşları ile şehri zombilerden kurtarmanız beklenmektedir. Ayrıca başka bir oyunda da zombiler dokundukları tüm insanları kendilerine benzemekte, bu nedenle şehir zombilerden geçilmemektedir.

  Bu oyunda oyun kahramanı bir askerdir ve gücü sizin elinizdedir.Zombi oyunlarında her zaman insanlar zombilerden kaçacak değildir ya... Bir oyunda zombi mağdurdur, kendisini yok etmek isteyen insanlardan kaçmaktadır ve sizin yardımınıza ihtiyacı vardır.Zombilerin birbiriyle çatışması da ilgi çeken oyunlardan biridir. Sizin kontrolünüzdeki zombi diğer zombilerle savaşmaktadır. Bu oyunda siz kendi kontrolünüzdeki zombinin sağ kalmasını sağlamalısınız.Bu tarz oyunlarda genellikle insanlar zombilerle mücadele eder ve sizin kontrolünüzde kurtulmaya çalışır. Ancak, kimi oyunlarda oyun kahramanı bir hayvandır. Öeğin bir inek... Kimi oyunlarda ise zombi korkutucu bir yaratık olarak tasvir edilmemektedir. Aksine oyun boyunca sempatik halleriyle ön plana çıkmaktadır. Bu oyunlara öek olarak Uçan Zombi’yi verebiliriz.Bu oyunlar da diğer oyunlar gibi kademe kademe ilerlenmektedir ve her yeni seviye bir diğerine göre çok daha zor ve karmaşıktır. Her geçen gün sayıları artan ve çeşitlenen bu aksiyon dolu oyunlar oyun severlerin en çok tercih ettikleri oyunlar arasında yer almaktadır. Sadece küçükler değil, büyükler de keyifle oynamaktadır.mavioyunlar.com