Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Uçak Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Uçak Oyunları
  Uçak Oyunları Hakkında

  Uçak Oyunları

  İnsanlara garip gelir hep uçaklar! Çünkü gerçekten gariptir. Düşünsenize, havada uçan bir şey var bunu yöneten de bir insan!! Çoğu insanın hayalidir pilot olmak! Kız ya da erkek fark etmeden, her insanın aklından geçmiştir mutlaka! Ve hepimiz merak etmişizdir uçakları! Belki gerçekten pilot olamasak da, bu oyunlar ile pilotmuşuz gibi kendi uçağımıza sahip olabilir ve gökyüzünde harikalar yaratabiliriz! İşte siz sevgili uçak severleri, sitemizdeki muhteşem uçak oyunlarını oynamaya davet ediyoruz! Haydi, siz de gelin ve bu süper eğlenceli oyunların tadını çıkarın! Her yaşta insana hitap eden birbirinden eğlenceli oyunlarla, sizleri gökyüzünde bulutlarla beraber mükemmel bir yolculuğa çıkarıyoruz! Kendi uçağınızın pilotu olmak istiyorsanız, hiç durmayın ve sitemize uğrayın uçak oyunlarını oynayın!Hız ve macera tutkunları, sizler için çok güzel oyunlarımız var.

  Eğer macerayı seviyorsanız, savaş seviyorsanız, hava araçlarınıza karşı ilginiz varsa sizleri uçak oyunları ile mücadeleye davet ediyoruz. Gökyüzüne karşı her zaman ilginiz varsa, gökyüzünün o sonsuzluk duygusu sizde de sonsuzluk hissi yaratıyorsa, fakat gerçek koşullarda gökyüzüne erişemiyorsanız o zaman sanal olarak uçak oyunları ile oynayarak sonsuzluk hissini evinizde yaşayabilirsiniz.Uçak oyunları 7’den 70’e herkese hitap eden oyunlar olarak düşünülebilir. Eminim herkes küçükken gökyüzünden geçen uçaklara imrenerek bakmıştır. O uçakların içinde olup birileriyle savaşmayı her küçük erkek çocukları içinden geçirmiştir, bazen hayalini bile kurmuştur. Uçakları, helikopterleri uçurmak, onlarla farklı hareketler yapmak herkes tarafından yapılmak istenen bir şeydir. Televizyonlarda yayınlanan uçak gösterilerine her çocuk imrenerek bakar, büyüyünce de bazılarının içerisinde bu istek hala bitmez geçmez. Eğer sizinde uçaklara imrenerek bakan bir geçmişiniz varsa, hala çocuksanız ve uçakları seviyorsanız, ev hanımı olup canınız sıkıldığında özgürlük hissi yaşamak istiyorsanız, canınız sıkıldığında maceralı oyunlar arıyorsanız, sıradan savaş oyunlarından sıkılıp yenilikler arıyorsanız sitemizdeki uçak oyunları tam size göre.

  Uçak oyunlarında jet uçurabilirsiniz, uzayda savaşabilirsiniz, helikopter ile savaş yapabilirsiniz, bazen boğazı koruyabilir, bazen ülkenizi koruyabilirsiniz, hatta uçağınızı bile park edebilisiniz. Gerçekten uçağın içerisinde gibi hissedebilir kendinizi sanalda pilot gibi düşünebilirsiniz. Böylelikle biraz olsun küçükken hayalini kurduğunuz pilot olma düşüncesi canlanmış olur, mutlu olursunuz. Ayıca küçük çocuklar için böyle oyunları oynaması el becerilerini geliştirir, pratik düşünme becerilerini fazlalaştırır.Uçak oyunlarını özellikle 3 boyutlu olarak oynamak sizde büyük bir gerçeklik hissi yaratabilir. Özellikle inteete yönelmenin çok olduğu zamanlarda insanlar vakitlerini oyun oynayarak geçiriyor, çocuklar dışarı çıkmak yerine evde bilgisayar başında bu oyunları oynayarak zaman harcıyorlar. Böyle bir durumda uçak oyunlarına sizleri oynamak için davet ediyoruz. Zamanınız bu oyunlarla daha eğlenceli, daha heyecanlı, daha beceri dolu, daha güzel geçecek. Bu oyunlar ile hem kendini oynayabilir, hem çocuklarınızı oynatabilirsiniz. Kısıtlı olan zamanlarınızı bu oyunlarla ve çocuklarınızla dolu dolu geçirebilirsiniz.mavioyunlar.com