Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Sünger Bob Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Sünger Bob Oyunları
  Sünger Bob Oyunları Hakkında

  Sünger Bob Oyunları

  Çocukların hatta büyüklerin en sevdiği çizgi film kahramanlarının başında kare şortu ile ün yapmış sevimli kahraman Sünger Bob gelmektedir. Çizgi film karakterlerinin oyunlarda kullanılmaya başlaması ile de popüler karakterler birçok zorulu görevde sizin yardımınızla ilerleme şansı bulmaktadır. Çocuğunuz oldukça eğlenceli vakit geçirerek oynadığı Sünger Bob Oyunları çizgi film karakterli oyunlar arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Birçok farklı oyunu sevdiğiniz karakter Sünger Bob aracılığı ile oynama olanağına sahipsinizdir. Öeğin; Sünger Bob Su Motoru oyununda, Sünger Bob’un kullanmakta zorluk çektiği motoru, denizde hiç kaza yapmadan parkur sonuna ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunu yön tuşları ile oynarken, bölümlerde ilerledikçe daha zorlu parkurlarla karşılaşarak, daha dikkatli olmanız gereken anlar yaşıyorsunuz. Sünger Bob’un buna benzer şekilde birçok eğlenceli oyunu bulunmakta ve çocuğunuz için oldukça eğlenceli anları ona sağlamaktadır.

  Sünger Bob Oyunları
  birçok farklı oyun türünde olduğundan herkesin zevkine göre bir oyun bulması oldukça olasıdır. Sünger Bob Bomberman, Sünger Bob Traktörü, Sünger Bob Orman Yolunda, Sünger Bob Bisiklet Yarışı gibi daha birçok oyunu oynamak için sadece inteete girmeniz yeterli olmaktadır. Sünger Bob Uzayda oyununu oynayarak kahramanımızı uzayda yalnız bırakmayarak, onun canavarlarla başa çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Bir uzay gemisinin içindeki kahramanımız, karşıdan gelen canavarları öldürmeli ve onları açtığı ateşten kaçmalıdır. Fare yardımı ile kolaylıkla oynanabilen oyunda 5 adet hakkınız bulunmaktadır. Oyun içerisinde puan ve Sünger Bob’un resmini gördüğünüz şeyleri toplayarak yeniden hak kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu eğlenceli oyun bölümlerde ilerdikçe daha zor bir hale gelmektedir. Bu tür oyunları çocuğunuz ile beraber oynadığınızda sizin de eğlenceli anlar yaşayacağınız kesindir. Bunun için arada sırada da olsa çocuğunuz ile birlikte bu tür oyunları oynamanız, çocuğunuzla olan iletişiminiz için de önemlidir. Sünger Bob Oyunları kız erkek demeden her yaşta çocuğun severek oynadığı oyunların başında gelmektedir.

  Bunun nedeni ise Sünger Bob’un oldukça sevimli bir kahraman olmasıdır.Pizzacı Patrick, Sünger Bob Bisiklet Yarışı gibi oyunlarda Sünger Bob’un çizgi filmindeki diğer karakterler ile de oyun oynama şansına kavuşursunuz. Diğer karakterlerle de oyunlar oynayabileceğiniz birçok Sünger Bob Oyunları bulunmaktadır. Bu sayede oynadığınız oyunlarda karakter çeşitliliğine giderek, farklı karakterlerle oyun oynama şansını elde edersiniz. En az Sünger Bob kadar sevilen ve onun en iyi arkadaşı durumundaki Patrick ile de oyun oynama zevkini yaşayabilirsiniz. Böyle çizgi film karakterleri ve kahramanları aracılığı ile oyunlar oynamak, bir çocuğu en mutlu eden şeylerin başında gelmektedir. Bu yüzden çocuğunuza bu tür oyunları öğretmeli ve göstermelisiniz. Zararlı oyunlar yerine böyle oyunlar oynayarak, daha sağlıklı bir yetiştirme deneyimi yaşayabilirsiniz. Sünger Bob gibi büyük küçük demeden herkesin sevgilisi konumundaki bir kahramanı, çocuklarınıza oyunlarda göstermek onları mutlu edecektir.mavioyunlar.com