Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Monster High Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Monster High Oyunları
  Monster High Oyunları Hakkında

  Monster High Oyunları

  İnteetin getirdiği güzelliklerin sınırı olmuyor. Her gün farklı bir güzel aktivite ile karşılaşmak mümkün oluyor. Bu konuda en çok rağbet gösterilen aktivitelerden birisi de inteet üzerinden oynanan oyunlardır. İnsanlar boş zamanlarını daha keyifli ve eğlenceli yapmak için inteet üzerinden oyun oynayarak güzel vakit geçirebilir. Bu konuda pek çok farklı oyun bulunmaktadır. Bu yüzden de oyun şirketleri de her geçen gün yeni oyunlar çıkartarak insanların bu isteklerine karşılık vermektedir. O kadar çok oyun türü bulunmaktadır ki bunlar arasından seçim yapmak ciddi anlamda zordur. Fakat genel anlamda insanlar zaten zevk aldıkları oyunları oynamayı çok daha fazla severler. Bu konuda kişisel zevklere öncelik tanımakta fayda bulunmaktadır. En çok oynanan oyun türlerinden birisi de Monster High Oyunlarıdır.

  Bu oyunlar Monster High isimli kitaptan uyarlanarak oyun dünyasına gelmiştir. Çok ünlü bir çocuk kitabı olan Monster High oyuna çevrilerek oradaki karakterleri yönetmek mümkündür. Bu konuda pek çok farklı tarzda karakter bulunmaktadır. Genel olarak da çocuklar kendilerini o karakterlerin yerine koyarak keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirler. Bu oyunlar içerisinde biraz korkuda barındırabilir. Fakat bu çok az bir seviyededir. Kesinlikle vahşet içermez. Genel anlamda isminden de anlaşılacağı gibi Monster High, Canavarlar Lisesi anlamına gelmektedir. Buradaki her karakterin kendi özelliği bulunmaktadır. Her Monster High Oyunlarında da karakterler farklı görevler üstlenmektedir.Oyunlarda birbirinden ilginç maceralara atılmak mümkündür. Bu oyunlar arasında birkaç öek verecek olursak; Monster High Dolabını Süsle, Monster High Çılgın ve Acayip, Monster High Çevik Kurbağacık, Monster High Meyve Suyu, Monster High Çılgın ve Havalı gibi daha pek çok oyun bulunmaktadır. Karakterler değişik canavarlardan oluşmaktadır. Kimisi kurt adamken kimisi vampirdir. Fakat karakterlerin hepsi çok sevimli ve iyidir. İçlerinde kötülük olmayan bu karakterler ile birbirinden eğlenceli maceraya atılıp, yüksek puanlar kazanarak arkadaşlarınız ile bunu paylaşmanız mümkündür. Bu anlamda güzel vakit geçirebileceğiniz ve bu vakit içerisinde aynı zamanda mutlu olacağınız güzel bir oyun türüdür.

  Genellikle çocuklar Monster High Oyunlarını daha fazla oynamaktadırlar.Monster High’da ünlü canavarların çocukları ve akrabaları bulunmaktadır. Buda olayı daha renkli ve eğlenceli yapabilmektedir. Öeğin; Frankie Stein, Frankenstein’in kızı olarak burada okumaktadır. Draculaura ise Dracula’nın kızı olarak bu okulda bulunmaktadır ve tam 1600 yaşındadır. Cleo de Nile ise mumya adamın kızı olarak bu okulda okumaktadır. Deuce Gorgon ise ünlü deniz cadısı Medusa’nın oğludur. Bu karakterler arasında aşk ve romantizmde bulunmaktadır. Bu hikâyeler oyuna da yansımakta ve pek çok farklı şekilde karakterlerinizi yönlendirmeniz mümkündür. Gayet keyifli vakit geçirebileceğiniz oyun türlerinden birisidir. Zaten bu konuda uzman kişilerde Monster High Oyunlarının oynanmasında herhangi bir zarar görmemektedir. Fakat tabi ki de çok fazla vakit ayırmamak şartı olduğu sürece bu geçerlidir.mavioyunlar.com