Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
  • Popüler Komik Oyunlar
    Sponsor Bağlantılar
    Komik Oyunlar
    Komik Oyunlar Hakkında

    Komik Oyunlar

    Komik oyunlar hem kız hem de erkek çocukların oynadıkları içinde espri öğesi barındıran oyunlardır. Bu oyunlar sayesinde hem eğlenmek hem de çok gülmek mümkün hale gelmektedir. Stres atmak istiyorsanız, günlük hayatınız sıkıcı bir hale geldiyse komik oyunları oynayarak hem gülebilir hem de çok eğlenebilirsiniz.“Anne tepkisi”, “sevimli hayvan bakımı”, “Sarah ve sıkıcı öğretmen”, “ofiste tembellik”, “yılbaşında çalışmak”, “gözetmen aile”, “Polly’nin sahnesi”, “komik şebekler”, “hayvanlar dalaşı” gibi oyunlar en çok bilinen komik oyunlar arasında yer almaktadır.Gözetmen aile gibi oyunlarda genellikle bir bebek vardır ve bu bebeğin çevresinde aile bireyleri gözetmen olarak yer almaktadır.

    Genellikle kontrol bu tarz oyunlarda fare ile sağlanmaktadır. Bebeği anne baba ve diğer bireylerin görmemesi için görüş alanına yakalanmadan bebeği çıkışa ulaştırmanız istenmektedir. Aile bireylerine üç kez yakalandığınızda ölürsünüz. Genellikle komik oyunlarda sabırlı ve dikkatli olmanız istenmektedir. “Sinirli patron” oyunu da oldukça eğlenceli ve komik bir oyundur. Bu oyunda bir ofisteki genç sekreterin boş zamanlarını değerlendirmek istemesi ancak patronun buna karşı çıkması esas alınıyor. Siz sekretere yardım edecek ve onun boş zamanlarını değerlendirmesine yardımcı olacaksınız.“Yılbaşında Çalışmak” da oldukça komik olan oyunlardan biridir. Bu oyunda da yılbaşında çalışan bir genç kız akşam saat 20.00’de çıkmak istemektedir. Ancak onu kontrol eden biri vardır. Önemli olan şey müdüre yakalanmadan yılbaşı ağacını süslemeniz olacaktır. Hediye paketi açabilirsiniz, kardan adam için bir kartpostal satabilirsiniz. Cep telefonundan mesaj gönderebilirsiniz. Size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekecektir.

    Komik oyunlar
    genellikle bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışan kişilerin bu engellemeyi engellemek için ya da karşıdaki kişiye yakalanmamak için yaptıkları eylemlerdir. Bu oyunlar muziplik ve uyanıklık gerektirdiği için içinde espri barındırmaktadır. Kız veya erkek herkes komik oyunları oynayabilmektedir. Önemli olan bu oyunlarda hızlı ve pratik bir şekilde oynayabilmektir. Dolayısıyla oyuna başlar başlamaz hızlı olmanız ve pratik davranmanız bir sonraki aşamaya geçmenizi daha da kolaylaştıracaktır. Komik oyunlar muhakkak içinde bir muziplik barındırmaktadır.Eğer sizi güldürecek, heyecanlandıracak biraz adrenalin biraz da espri katacak bir oyun oynamak istiyorsanız komik oyunlar arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede hem eğlenecek hem de pratiklik kazanacaksınız. Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve hoşça vakit geçirmek için komik oyunların bire bir olduğu söylenebilir. Ya bir patrondan ya anne ya da babanızdan ya da sizden sorumlu herhangi birinde kaçacak, gizli işler yapacaksınız. Ama kazandığınızda gerçekten çok sevinecek ve çok mutlu olacaksınız. Bu oyunlarda kuaz olmak zorundasınız. Hızlı hareket ederek yapmanız gereken görevi bir an önce yerine getirmelisiniz. Bazen sizden bir kedi olmanız ve başka bir kediyi kurtarmanız istenecektir. Yapmanız gereken şey bunu isteyen köpeğe istediğini vermek olabilir.mavioyunlar.com