Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Hedef ve Nişan Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Hedef ve Nişan Oyunları
  Hedef ve Nişan Oyunları Hakkında

  Hedef ve Nişan Oyunları

  Genellikle erkek çocukları tarafından oynanan hedef ve nişan oyunlarında önemli olan kişinin kendi atıcılık yeteneklerinin gelişmesini sağlamaktır. Genellikle bu oyunlarda fare ile kontrol sağlamanız gerekmektedir. Fare yardımı ile nişan almanız ve ateş etmeniz mümkün olabilmektedir. Genellikle kovboy filmlerini çok izleyen erkek çocukları hedef ve nişan oyunları oynayarak birbirlerine “ben daha keskin nişancıyım” mesajını vermek istemektedir. Bu nedenle de bo oyunlar oldukça heyecanlı oyunlardır. Genellikle rekabet dürtüsü ile oynandıkları için yenilen kişi defalarca oynamak istemektedir. Belirli bir süre sonra oyuna adapte olmak kolaylaşmaktadır. Böylelikle oyuncu gerçekten istediği o keskin nişancıya dönüşebilmektedir.Hedef ve nişan oyunları arasında en çok oynananlardan bir tanesi silah oyunlarıdır. Ama elbette okçu oyunları da pek çok oyuncu tarafından oynanmaktadır.

  Okçu John, Half Life, Mafya Öldür, Ninja, Profesyonel Suikastçi gibi şiddet içerikli oyunların çoğunda nişan almak ve hedef belirlemek söz konusudur. Önemli olan hedefiniz ne kadar uzakta olursa olsun onları doğru zamanda vurmak olacaktır.Hedef ve nişan oyunlarında çok farklı seviyeler vardır. İlerledikçe level atlamanız söz konusudur. Zorluk dereceleri de değişmektedir. Bir sonraki aşamaya geçtiğinizde elbette sizi daha zor koşullar bekleyecektir. Silah oyunlarında genellikle dürbün ile nişan alınmaktadır. Size verilen bazı görevleri gerçekleştirebilmek için dürbün ile hedef almak ve başarılı olmak için de doğru yerden nişan almak önemlidir. Aynı zamanda William Tell gibi kafasının üzerine elma koyan sevimli canavarlara nişan almanız da söz konusu olabilir.Macerayı seviyorsanız hedef ve nişan oyunları size sıkıcı gelmeyecektir.

  Kesinlikle oldukça eğlenceli bulduğunuz bu oyunları çevrenizde bulunan arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken nişan almak konusundaki tecrübenizden sonra fareyi arkadaşınıza teslime etmek olacaktır. Böylelikle onun nasıl nişan aldığını ve ne kadar başarılı olduğunu görme imkanınız olacaktır.Hedef ve nişan oyunları özellikle askere gitmeden önce silaha meraklı olan erkeklerin denemek istedikleri oyunlar arasındadır. Bazı oyunlarda sizi uzun bir macera beklemektedir ve oyunun tamamında etkili nişan alma becerilerinizin olması önem taşımaktadır. Ancak bazı oyunlarda nişan alma hakkınız 1 veya 3 ile sınırlı olabilmektedir. Size en uygun olan ve sizi en çok eğlendirecek olan hedef ve nişan oyunlarını tercih etmeniz oyundan alacağınız keyfi de artıracaktır. Eğer uzun soluklu bir oyu oynamak istiyorsanız aşama aşama atladığınız ve birçok düşmana ateş ettiğiniz silah oyunlarını tercih edebilirsiniz. Ama amacınız sadece nişancılığınızı denemekse bazı okçuluk oyunları sizin için daha uygun olabilir.Hedef ve nişan oyunları oldukça farklı seçeneklerle sunulduğu için sizin kendinize en uygun oyunu seçmeniz zor olmayacaktır. Karşınıza onlarca eğlenceli oyun çıkacaktır. Bunları deneyerek en çok keyif aldıklarınızın listesini kafanızda oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oynamak daha keyifli olacaktır.mavioyunlar.com