Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Balon Patlatma Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Balon Patlatma Oyunları
  Balon Patlatma Oyunları Hakkında

  Balon Patlatma Oyunları

  Çalışan, okuyan, yürüyen veya herhangi bir işle uğraşan her insan belli bir süre sonra yaptığı işten sıkılır veya aklı bir şeye takılır ve konsantrasyonu dağılır. Böyle durumlarda çoğu kişi dışarıya çıkar ve aklının dağılıp can sıkıntısının geçmesi için dolaşmaya başlar. Bazen ne kadar dolaşırsanız dolaşın can sıkıntınızın geçmesini bir türlü sağlayamazsınız. Bu durumda size en iyi gelecek çözüm inteet üzerinden oyun oynamak olacaktır. Çünkü oyun oynadığınız zaman aklınız dağılacak ve tüm dikkatinizi oyuna vereceksiniz. Böylece canınızı sıkan şeyleri daha az düşünmeye başlayacaksınız. Öeğin, aklınıza bir şey takıldı ve canınız çok fazla sıkılıyor.

  Bu durumda en sevdiğiniz oyunlardan bir tanesini açtınız ve oynamaya başladınız. Oyunu oynarken belli bir süre sonra canınızı sıkan düşünceyi unutmaya ve tüm dikkatinizi oyuna vermeye başlarsınız. Bunun sonucu olarak da canınızı sıkan düşüncelerden kurtulmuş olursunuz. Bunun gibi daha onlarca öek verilebilir. Bu nedenle canınız sıkıldığı zaman aklınıza şunu getirin; “oyun oynamalıyım”. Sizin eğlenmenizi ve hoş vakit geçirmenizi sağlamak için oyun yapımcıları birbirinden farklı binlerce oyun yapıp oyun severlerin beğenisine sunmaktadırlar. Araba oyunları, futbol oyunları, basketbol oyunları ve daha binlerce farklı oyun. Canınızın sıkıntısını alacak ve eğlence dolu dakikalar geçireceğiniz oyunlardan bir tanesi de Balon Patlatma oyunlarıdır. Balon patlatma oyunları adından da anlaşılacağı gibi balonları patlatarak oynadığınız bir oyun türüdür. Balon patlatma oyunlarındaki asıl amaç aynı renkteki balonları bir araya toplamaktır. Aynı renkteki balonlar bir araya geldikçe balonlarda patlayacak ve sizde puan kazanacaksınız.

  Her kazandığınız puan sonrasında yeni bir rekor kırmaya daha da çok yaklaşacaksınız. Balon Patlatma oyunlarının nasıl oynandığını bilmiyorsanız oyun açıklamaları kısmından oynayacağınız oyunla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Balon patlatma oyunlarını oynayabilmeniz için bir fareye ihtiyacınız olacaktır. Daha sonra ise oyun kategorilerinden balon patlatma oyununu seçtikten sonra istediğiniz bir oyunu seçip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman size bir balon verilecektir. Siz ilk önce bu balonun rengine bakmalısınız. Daha sonra ise size verilen balonla aynı renge sahip olan balonları bulup, elinizdeki balonu onların yanına atarak balonları patlatmalısınız. Balonların patlayabilmeleri için en az üç tane aynı renge sahip balonun bir araya gelmesi gerekmektedir. Tüm balonları bu şekilde patlattıktan sonra Balon Patlatma oyununu da başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Görev başarılı olduktan sonra karşınıza çıkacak olan bir sonraki görev daha zorlu olacaktır. mavioyunlar.com oyun sitesinde bulunan balon patlatma oyunları sürekli olarak güncellenmekte ve yenilenmektedir. Sizde bu sayede piyasaya çıkmış olan yeni oyunları oynayabilirsiniz. Eğer sizde Balon Patlatma oyunlarından hoşlanıyorsanız mavioyunlar.com sitesi olarak bizi takip etmelisiniz. Sürekli olarak güncellenen oyun listelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.mavioyunlar.com