Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler Ameliyat Oyunları
  Sponsor Bağlantılar
  Ameliyat Oyunları
  Ameliyat Oyunları Hakkında

  Ameliyat Oyunları

  Canı sıkılan, aklına bir şey takılan, yapacak bir şey bulamayan çoğu insan çareyi oyun oynamakta bulmaktadır. İnsanların oyun oynayabileceği ve sıkıntılarını unutabilecekleri birçok oyun sitesi bulunmaktadır ama bu sitelerden bazıları yeteri kadar oyun çeşidi sunamazken bazıları ise virüslü oyunları sitede yayınlamaktadırlar. mavioyunlar.com ailesi olarak bizler sizler için en yeni en temiz oyunları hizmetinize sunuyoruz. Piyasada bulunan birçok oyun ile sizlere hizmet vermekte ve sizlerin beğenisini kazanmaktayız. Araba oyunları, dövüş oyunları, bulmaca oyunları, savaş oyunları, futbol oyunları kısacası aklınıza gelebilecek her türlü oyunu sitemizde çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Sitemizde bulabileceğiniz oyunlardan bir tanesi de Ameliyat Oyunlarıdır. Ameliyat oyunları adından da anlaşılacağı gibi hastaları ameliyat edip onları iyileştirdiğiniz bir oyun çeşididir. Her insan hayatında bir kerede olsa muhakkak ki hastaneye gitmiştir. Hastaneye gittiğiniz zaman çevrenizde muayene olan ya da ameliyat olan insanları görmüşsünüzdür.

  Hiç düşündünüz mü “Acaba bunlar nasıl ameliyat oluyor?” diye. Bu soru çoğu kişinin aklından geçmiştir. Ameliyat olanlar aşağı yukarı ameliyatın nasıl geçtiğini, hangi aletlerin kullanıldığını, ameliyat odasının nasıl olduğunu bilmektedirler ama hayatında hiç ameliyat olmamış birisi ise ameliyatların nasıl olduğunu ve nerede yapıldığını bilmemektedir. İşte Ameliyat Oyunları sizi bu merakınızdan kurtarmaktadır. Ameliyat oyunları sayesinde merak ettiğiniz soruların cevabını öğreneceksiniz. Hem oyun oynayacak hem de bilgi sahibi olacaksınız. Ameliyat oyunlarını oynamak son derece kolaydır. İlk olarak mavioyunlar.com sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ise oyun kategorilerinden ameliyat oyunlarını seçerek oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman karşınıza gelecek olan hastalar her yaştan gruba ait olabilirler. Gelecek olan hastaları ameliyat etmeden önce doktorunuzun size vereceği bilgileri çok iyi bir şekilde dinlemeniz gerekecektir. Doktorunuzdan gerekli bilgileri aldıktan sonra ameliyata başlayabilirsiniz.

  Ameliyat sırasında birbirinden farklı onlarca alet kullanacaksınız. Bu aletlerden hangisini ne zaman kullanacağınız ise size oyun sırasında söylenecektir. Ameliyatı başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra görevinizde bitmiş olacaktır. Gelecek olan bir sonraki hastanın yaraları bir öncekine göre daha ağır olacağından bu sefer daha dikkatli davranmanız gerekmektedir. Ameliyat Oyunlarını nasıl oynayacağınızı bilmiyorsanız oyuna başlamadan önce oyunun açıklamaları kısmından oyun hakkında bilgi edinmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ameliyat oyunları tek bir türden oluşmamaktadır. Diş, kalp, damar, kırık kol ya da bacak, göz ve daha birçok organı ameliyat etmeniz gerekebilir. Bu sayede hem ameliyatların nasıl yapıldığını öğrenmiş hem de organlar hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Ameliyat Oyunlarının grafikleri çizimlerden oluştuğu için herhangi bir zararlı içerik bulundurmamaktadır. Oyunları her yaştan insan çok rahat bir şekilde oynayabilmektedir. Oyunlar sizin için hem eğitici hem de öğretici olacaktır. Sizde nasıl bir doktor olduğunuzu öğrenmek istiyorsanız ameliyat oyunlarını oynamalısınız.mavioyunlar.com