Henüz favori oyun yok.
Sponsor Bağlantılar
 • Popüler 3D Oyunlar
  Sponsor Bağlantılar
  3D Oyunlar
  3D Oyunlar Hakkında

  3D Oyunlar

  Dünya üzerindeki birçok kişi bilgisayar oyunu oynamayı bir hobi hâline getirmiştir. Özelliklede genç çocuklar bilgisayar oyunu oynamaya bayılırlar. Genç çocukların yanında yetişkin insanlarda boş vakitlerinde ve canlarının sıkıldığı zamanlarda oyun oynamaktadırlar. Kimileri oyunu heyecan ve aksiyon yaşamak için oynarken kimileri ise sıkılan canlarını birazda olsa eğlendirebilmek için oynarlar. Genç çocuklar daha çok çocuk oyunlarını tercih etmekteyken yetişkin bireyler ise daha çok aksiyon, macera, hız temalı oyunları tercih etmektedir. Kim neden oynarsa oynasın değişmeyen bir gerçek vardır. O da yediden yetmişe hemen herkesin oyun oynadığıdır.Bu kadar çok sevilen ve ilgiyle oynanan oyunları geliştirmek için grafikerlerde boş durmamışlardır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok imkânda hızla artmaya başladı.

  Öeğin, eskiden oyunlar siyah beyaz ve iki boyutlu olarak hizmet vermekteydi ancak şimdi ise oyunlar üç boyutlu olarak ve canlı renklerle karşımıza çıkmaktadırlar. Oyunların bu kadar etkili olmasındaki en önemli sebepte oyunların grafiklerinin teknolojiyle beraber gün geçtikçe gelişmesidir. Grafiklerin bu kadar gelişmesi ve oyunlara bu kadar hızlı bir şekilde monte edilmesiyle beraber 3D Oyunlarda hızlı bir şekilde piyasaya çıkmaya başladı. Oyunların bu kadar hızlı bir şekilde gelişim göstermesi ve oynanmaya başlamasıyla beraber inteet siteleri de yavaş yavaş üç boyutlu oyunları sitelerinde yayınlamaya başladılar. Son yıllarda inteet sektörüne giren oyun sitelerinden bir tanesi olan mavioyunlar.com’da oyun severlere üç boyutlu oyunların bulunduğu farklı türdeki birçok oyunu sunmaktadır. Siteye giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkacak olan ekranda oyunların listelenmiş olduğu kategorileri göreceksiniz. Bu kategorilerden istediğiniz oyun türünü seçerek 3D Oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Sürekli güncellenen oyun listeleri ile de mavioyunlar.com sizleri piyasaya yeni çıkan her oyunla hızlı bir şekilde buluşturmaktadır. Ayrıca hizmetinize sunulan her oyunda ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir.

  mavioyunlar.com sitesi bünyesinde bulundurduğu üç boyutlu oyunlar ve sürekli yenilenen oyun kategorileri ile birçok oyun severin bir numaralı oyun sitelerinde bir tanesi olmayı başarmıştır. Sitede yayınlanan 3D Oyunlar sayesinde de oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.Üç boyutlu oyunların bu kadar çok sevilmesinde birçok neden etkili olmaktadır. Özellikle üç boyutlu grafiklerin oyunlara kattığı görsellik çok ayrı boyutlardadır. Öeğin, bir oyunu oynarken düz çizgilerden oluşması mı yoksa gerçek gibi gözüken üç boyutlu çizimlerden oluşması mı daha çok hoşunuza gitmektedir? Bu soruya hemen hemen herkes gerçek gibi gözüken üç boyutlu çizimler diyecektir. İşte 3D Oyunlarda böyle çizimlerden oluştuğu için insanlara gerçeklik duygusunu yaşatmaktadır. Hayallerinizdeki oyun ne kadar gerçek olursa sizinde oyundan aldığınız zevk ve kendinizde oyundaymış gibi hissetme duygunuz o kadar gerçek olacaktır. Gerçek üç boyutlu oyunları oynamak ve kendinize gerçeklik duygularını yaşatmak istiyorsanız mavioyunlar.com oyun sitesini ziyaret ederek oyunları test etmelisiniz.mavioyunlar.com